DEMAS

Demas

Tekstil makine üretiminde 2012 yılından bu yana sektöründe kaliteli hizmet sunan Demas, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, kaliteli hizmet anlayışı ve standartların üzerinde hızlı teknik servisi ile adından söz ettiren kurumsal bir firmadır.

Tekstil Makineleri
DEMAS

Bursa'da üretim yapan ve Türkiye yanında dünyanın 30 ülkesine ihracat yapan Demas, ana hatları ile kumaş kalite kontrol, kumaş katlama, kumaş açma, kumaş kesim ve kumaş paketleme makineleri üretmektedir. Özellikle tekstil sektörünün olmazsa olmazı kalite kontrol makinesi operatörlerin gözünden kaçan hataları anında yakalayan son teknoloji bir makinedir. Alt üst aydınlatma sistemi ile özellikle ev tekstili ve kumaşların kalite kontrolünü en etkili şekilde yaparak dokuma hatasından renk değişimine kadar her şeyi tespit etmektedir. Son derece ergonomik bir makine olarak sektörün en kaliteli üretimi olan kumaş kalite kontrol makinesi, Demas’ın gururla sunduğu üretimlerindendir. Kumaş cinsine özel makineleri ile sektörün tüm ihtiyaçlarına cevap vermekte, ileri teknoloji üretimleri ile her zaman müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Onlarca çeşit makine üretimi ile sektörün tüm taleplerine cevap veren Demas, tekstil sektörünün makine ihtiyacının büyük bir bölümünü karşılayan köklü bir firmadır. 30 ülkeye ihracat yapan bir firma olarak ülke ekonomisine katkısı büyüktür.

Kurumsal
SELECT LANGUAGE
SELECT LANGUAGE